Dorast: Nepochopiteľný zvrat v 2. polčase

26. 4. 2011

Dolná Krupá - Ilava 4:5 (3:1)

góly: Kollár 3, Šušota

Stanislav Rampák, tréner dorastu:

Domáci zápas s Ilavou je treba hodnotiť na dvakrát - zvlášť 1.polčas a zvlášť 2.polčas.

1.polčas

Do zápasu sme ako už tradične vstúpili ospalo a opäť sme prvý gól inkasovali my po nedorozumení v našej obrane. No potom sme až do konca polčasu predviedli výkon, ktorý znesie tie najprísnejšie kritéria. Chlapci sa začali výborne pohybovať, spresnili prihrávky a dôsledkom toho bolo otočenie stavu na 3:1 v náš prospech. Bolo radosť sa pozerať na hru našich chlapcov a súpera sme k ničomu nepustili. V teplom počasí sme až do konca polčasu výrazne dominovali na ihrisku a do kabín nás odprevádzal zaslúžený potlesk prítomných divákov. No prišiel druhý polčas.....
2.polčas
A do neho akoby nastúpilo úplne iné mužstvo. Pritom sme si v kabíne povedali, že sa nemáme kam ponáhľať, že treba podržať loptu a nenechávať súperovi priestor na protiútoky. Tieto pokyny sa nám darilo plniť asi 17 minút 2.polčasu, no potom prišla doslova spúšť hosťujúceho družstva a otočenie stavu z 3:1 na 3:5 po až naivných chybách našich hráčov. Ku cti chlapcom slúži aspoň fakt, že sa ešte pokúsili niečo s výsledkom spraviť a pri troške šťastia sme mohli uhrať aspoň bod, keď po nacvičenom signále trafil výborne loptu Drinka, no hosťujúci brankár sa vyznamenal a loptu vytlačil na roh. A tak sme odchádzali z ihriska smutní po takejto prehre, nakoľko súper bol z kategórie poraziteľných. Treba však čo najskôr zabudnúť na ten nešťastný 2.polčas, hlavy dať hore a bojovať naďalej o čo najlepšie postavenie v tabuľke.

Tento krát hodnotenie hráčov vypúšťam, nakoľko boli v zápase odlišné výkony všetkých hráčov v oboch polčasoch.